DUBEN

12. dubna jsme se vrátili do školy. Všichni jsme se velice těšili na své spolužáky, paní učitelku i paní asistentu, a tak jsme byli plní energie a vrhli se s chutí do učení. Naučili jsme se mnoho nových věcí, v matematice například prostorové útvary. Hráli jsme bingo, během kterého jsme procvičovali násobení a dělení a také jsme procvičovali vyjmenovaná slova na interaktivní tabuli, která nám tak moc chyběla během distanční výuky. Třídu jsme si krásně vyzdobili a přivítali společně jaro. V posledním týdnu v dubnu jsme si z toaletních ruliček vytvářeli malé čarodějnice. Čarodějnice jsme oslavili pomocí hry, ve které jsme propojili všechny předměty. Hledali jsme havěť v matematice a létali na koštěti během českého jazyka.

Mgr. Hutlová Anna